KONST / Litografier / Färglitografi 14677308
nr 1467 7308
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 226/250. Färglitografi, bildmått: 71x51, yttermått inklusive ram: 89x63 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:18:34
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin